MOKYTOJAI - LEISKITE AKTYVIAI LAIKĄ VILNIUJE

 

MOKYTOJAMS


Ugdymo visuomenė pritaria ir supranta fizinio ugdymo svarbą, todėl nuolatos peržiūri fizinio ugdymo pamokų skaičių, palaipsniui šis skaičius buvo didinamas. Visi suprantame, kad gera vaiko sveikata yra neatsiejama nuo nuolatinio ir kryptingo fizinio ugdymo. Kad šios pamokos būtų smagios ir mėgstamos, siūlome kūrybingai jas išnaudoti, pasitelkiant netradicines išvykas į Vilniaus žaidimų aikšteles, treniruoklių erdves, šiltesniu metu lankyti oficialias maudyklas, organizuoti ekspedicijas dviračiais, paspirtukais, žaisti gryname ore ir grūdinti vaikus bet kokiu oru. Įtraukite vaikus į estafečių, komandinio ugdymo rekvizitų kūrimą, išvykų organizavimą - tai didina motyvaciją išbandyti sukurtas veiklas ir komandos socialinių ryšių stiprėjimą. Mūsų siūlomas idėjas rasite čia.

Šio projekto metu 20 Vilniaus miesto mokyklų klasių (nuo 1 iki 12 klasės) kviečiame NEMOKAMAI išbandyti kartu su UNO Park Vilnius sukurtą programą - SPORTUOJU GAMTOJE. PRIIMK IŠŠŪKĮ IR TU! Vaikai kartu su mokytoju lauko salygomis galės išbandyti komandinio udgymo ir lavinamuosius žaidimus, programos trukmė (45 min), taip pat vaikai bus kviečiami nepamirštamų nuotykių  laipynėse medžiuose,  pramogų trukmė (1,5 -2,5 val, priklausomai nuo vaikų amžiaus). Registruotis apsilankymui kviečiame - čia. Kilus klausimams - susisiekite: +370 (641) 36796.

INFORMACIJA MOKYTOJAMS APIE PRAMOGAS UNO PARK VILNIUS

UNO PARK VILNIUS - programos mokykloms vieta

Lizdeikos g. Antakalnis, GPS koordinatės 54.725179, 25.315966  

Informacinis telefonas apie programą mokykloms
+370 (641) 36796 

El. paštas informacijai apie programą mokykloms
info@unoparks.lt

UNO PARK VILNIUS LOKACIJA


Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Privatumo politika. Ši informacija anglų kalba pateikiama kiekvienam naujai apsilankiusiam svetainės lankytojui.

Powered by Webnode
Create your website for free!